Gwintownik maszynowy HSSE-PM TiCN HRC55 D M12 GÜHRING
Gwintowniki maszynowe
Producent:
SKU:
8217160120
EAN:
4031093775137
Gwintownik maszynowy do otworów przelotowych, wykonany z HSS-E PM, charakteryzujący się wysoką ciągliwością i odpornością na zużycie. Przeznaczony do gwintów metrycznych M12 o skoku 1,75 mm, do stali o twardości do 55 HRC.
Dostępność:
Brak w magazynie
1318,18 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2340,75 zł.2340,75 zł 1621,36 zł brutto
Oszczędzasz:
719,39 zł
Brak w magazynie
Gwintownik maszynowy HSSE-PM TiCN HRC55 D M12 GÜHRING 8217160120
Opis
Gwintownik maszynowy do otworów przelotowych
Wykonanie: pole tolerancji 6HX, typ H, kształt nakroju D (6–7 zwojów).
Zastosowanie: do gwintów metrycznych zwykłych według ISO DIN 13. Przeznaczony w szczególności do stali o maks. twardości 55 HRC.
Uwaga: HSS-E PM charakteryzuje się wysoką ciągliwością (większa stabilność krawędzi i odporność na zużycie ścierne) i dłuższą trwałością.
Wykonanie: pole tolerancji 6HX, typ H, kształt nakroju D (6–7 zwojów).
Zastosowanie: do gwintów metrycznych zwykłych według ISO DIN 13. Przeznaczony w szczególności do stali o maks. twardości 55 HRC.
Uwaga: HSS-E PM charakteryzuje się wysoką ciągliwością (większa stabilność krawędzi i odporność na zużycie ścierne) i dłuższą trwałością.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8217160120 |
| EAN | 4031093775137 |
| Producent | GÜHRING |
| Gwint | M12 |
| Skok | 1,75 mm |
| Długość całkowita | 110 mm |
| Średnica chwytu | 12 mm |
| Chwyt kwadratowy | 9,0 mm |
| Średnica otworu pod gwint | 10,20 mm |
| Stal hartowana < 55 HRC | 6 |
