Gwintownik maszynowy HSSE-PM TiALN typ H C M10 GÜHRING
8217150100
4031093719582
Gwintownik maszynowy do otworów nieprzelotowych, wykonany zgodnie z normą DIN 371. Przeznaczony do gwintów metrycznych M10 w stali o wysokiej wytrzymałości.
Na stanie
193,39 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 389,86 zł.389,86 zł 237,87 zł brutto
Na stanie
Gwintownik maszynowy HSSE-PM TiALN typ H C M10 GÜHRING 8217150100
Opis
Wykonanie: pole tolerancji ISO 2/6H, typ N, kształt nakroju C (2–3 zwoje).
Zastosowanie: do gwintów metrycznych zwykłych według ISO DIN 13. Przeznaczony w szczególności do stali o wysokiej wytrzymałości, np. stali do ulepszania cieplnego, stali stopowych do pracy na zimno i stali szybkotnących.
Uwaga: HSS-E PM charakteryzuje się wysoką ciągliwością (większa stabilność krawędzi i odporność na zużycie ścierne) i dłuższą trwałością.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8217150100 |
| EAN | 4031093719582 |
| Producent | GÜHRING |
| Gwint | M10 |
| Skok | 1,50 mm |
| Długość całkowita | 100 mm |
| Średnica chwytu | 10,0 mm |
| Chwyt kwadratowy | 8,0 mm |
| Średnica otworu pod gwint | 8,50 mm |
| Norma | DIN 371 |
| Wykonanie | ze wzmocnionym chwytem |
| Stal < 1000 N/mm2 | 25 |
| Stal < 1400 N/mm2 | 6 |

