Gwintownik maszynowy HSSE-PM TiALN typ H B M8 GUHR GÜHRING
Gwintowniki maszynowe
Producent:
SKU:
8217090080
EAN:
4031093719490
Gwintownik maszynowy HSS-E do gwintów metrycznych M8 o skoku 1,25 mm. Przeznaczony do stali o wysokiej wytrzymałości, wykonany z wzmocnionym chwytem.
Dostępność:
Na stanie
143,92 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 281,20 zł.281,20 zł 177,02 zł brutto
Oszczędzasz:
104,18 zł
Na stanie
Gwintownik maszynowy HSSE-PM TiALN typ H B M8 GUHR GÜHRING 8217090080
Opis
Gwintownik maszynowy do otworów przelotowych
Wykonanie: HSS-E, pole tolerancji ISO 2/6H, typ H, kształtu nakroju B (4–5 zwojów).
Zastosowanie: do gwintów metrycznych zwykłych według ISO DIN 13. Przeznaczony w szczególności do stali o wysokiej wytrzymałości, np. stali do ulepszania cieplnego, stali stopowych do pracy na zimno i stali szybkotnących.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8217090080 |
| EAN | 4031093719490 |
| Producent | GÜHRING |
| Gwint | M8 |
| Skok | 1,25 mm |
| Długość całkowita | 90 mm |
| Średnica chwytu | 8,0 mm |
| Chwyt kwadratowy | 6,2 mm |
| Średnica otworu pod gwint | 6,80 mm |
| Norma | DIN 371 |
| Wykonanie | ze wzmocnionym chwytem |
| Stal < 1400 N/mm2 | 2 |
