Gwintownik maszynowy HSSE C M3 GÜHRING
8216710030
4031093265294
Gwintownik maszynowy do otworów nieprzelotowych wykonany z HSS-E, typ N, kształt nakroju C (2–3 zwoje). Przeznaczony do gwintów metrycznych zwykłych według ISO DIN 13, szczególnie do stali zwykłych, konstrukcyjnych oraz do nawęglania.
Brak w magazynie
422,62 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 703,01 zł.703,01 zł 519,82 zł brutto
Brak w magazynie
Gwintownik maszynowy HSSE C M3 GÜHRING 8216710030
Opis
Wykonanie: HSS-E, pole tolerancji ISO 2/6H, typ N, kształt nakroju C (2–3 zwoje).
Zastosowanie: do gwintów metrycznych zwykłych według ISO DIN 13. Przeznaczony w szczególności do stali zwykłych, konstrukcyjnych, automatowych, stali do nawęglania i do ulepszania cieplnego.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8216710030 |
| EAN | 4031093265294 |
| Producent | GÜHRING |
| Gwint | M3 |
| Skok | 0,50 mm |
| Długość całkowita | 56 mm |
| Średnica chwytu | 3,5 mm |
| Chwyt kwadratowy | 2,7 mm |
| Średnica otworu pod gwint | 2,50 mm |
| Norma | DIN 371 |
| Wykonanie | ze wzmocnionym chwytem |
| Stal < 700 N/mm2 | 12 |

