Gwintownik dwustronny M14 VÖLKEL
Gwintowniki maszynowe
Producent:
SKU:
8216490140
EAN:
4022835670513
Dwustronny gwintownik M14 VÖLKEL, wykonany w technologii Multi-Drive, przeznaczony do obróbki stali niestopowych i niskostopowych oraz tworzyw dobrze obrabialnych do 900 N/mm2. Długość całkowita wynosi 70 mm, a długość ostrza 22 mm.
Dostępność:
Pozostało tylko: 2
98,23 zł brutto 79,86 zł netto
Pozostało tylko: 2
Gwintownik dwustronny M14 VÖLKEL 8216490140
Opis
Gwintownik dwustronny HexTap DS
Wykonanie: gwintownik dwustronny, Multi-Drive.
Zastosowanie: do zastosowań ogólnych i obróbki tworzyw dobrze obrabialnych do 900 N/mm2. Do stali niestopowych i niskostopowych oraz otworów przelotowych i nieprzelotowych. Gwintownik jest przystosowany do zastosowań ręcznych.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8216490140 |
| EAN | 4022835670513 |
| Producent | VÖLKEL |
| Ø nomin. | M14 mm |
| Długość całkowita | 70 mm |
| Długość ostrza | 22 mm |
| Rozmiar klucza | 10/4 mm |






