Grzechotka wtykowa 3/4″ ze złączem 22×28 mm STAHLWILLE
Klucze wtykowe - końcówki
Producent:
SKU:
58250100
EAN:
4018754239627
Grzechotka nasadzana 3/4″ z uchwytem narzędziowym 22×28 mm, wyposażona w mechanizm z 30 zębami. Praca w kącie 12° precyzyjne dopasowanie.
Dostępność:
Pozostało tylko: 1
1535,04 zł brutto 1248,00 zł netto
Oszczędzasz:
63,96 zł
Pozostało tylko: 1
Grzechotka wtykowa 3/4″ ze złączem 22×28 mm STAHLWILLE 58250100
Opis
Grzechotka nasadzana Wewn.-4kat 3/4″ Uchw. narz.22x28mm
- z mechanizmem umozliwiajacym przelozenie czopa
- 30 zebów
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 58250100 |
| Nr katalogowy | 735/100 |
| EAN | 4018754239627 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 1893 g |
| b | 76 mm |
| h | 42 mm |
| Kwadrat zewnetrzny (cale) | 3/4 “” |
| Rozmiar uchwytu narzedziowego (kwadrat wewnetrzny) | 22×28 mm |
| Liczba zebów | 30 |
| Kat pracy | 12 ° |
| S | 55 mm |






