Grzechotka 3/8” dwukierunkowa QR 80 zębów L=193 mm STAHLWILLE
12111020
4018754235919
Grzechotka dwukierunkowa 1/4″, 80 zębów, wykonana ze stali chromowej, chromowana. Posiada głowicę owalną, blokadę QuickRelease oraz dźwignię przełączającą.
Na stanie
250,33 zł brutto 203,52 zł netto
Na stanie
Grzechotka QR drobnozębowa 3/8” 12111020
Opis
Unikalny system blokujący QR – zabezpiecza każdy element od grzechotki, przez przedłużenie, po nasadkę, bez straty miejsca
- o zmiennym kierunku pracy
- 80 zębów
- z modułem zatrzaskowym QuickRelease
- z 2-komponentową rękojeścią
- do pracy w ograniczonych przestrzeniach, z kątem pracy tylko 4,5°
- wykonanie bezśrubowe zapobiega FOD
- DIN 3122/ISO 3315
- niemiecki wzór użytkowy (DBGM)
Z stali chromowej, chromowana. Z głowicą owalną, blokadą bezpieczeństwa QuickRelease i dźwignią przełączającą. Z rękojeścią 2-komponentową. Do prac w miejscach ciasnych. Dzięki połączeniu bez śrub idealna do prac w obszarach związanych z bezpieczeństwem i w miejscach trudnodostępnych, np. w lotnictwie (FOD).
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 82601H0080 |
| EAN | 4018754235919 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Zęby | 80 |
| Kąt powrotu | 4,5 ° |
| Długość (L) | 193 mm |
| Szerokość (b) | 30 mm |
| a | 15 mm |
| Waga | 0,248 kg |
|---|---|
| Wymiary | 225 × 52 × 32 mm |
| Wysyłka | 1 |







