Grzechotka 1/2″ wtykowa 14×18 mm 2-kierunkowa 60 zębów STAHLWILLE
Klucze wtykowe - końcówki
Producent:
SKU:
58250020
EAN:
4018754034536
Wtykowa grzechotka dwukierunkowa wykonana ze stali chromowo-wanadowej, chromowanej. Posiada 60 zębów, kąt zadziałania 6° oraz chwyt 14 x 18 mm.
Dostępność:
Na stanie
301,10 zł brutto 244,80 zł netto
Oszczędzasz:
12,55 zł
Na stanie
Grzechotka 1/2″ wtykowa 14×18 mm 2-kierunkowa 60 zębów STAHLWILLE 58250020
Opis
Wtykowa grzechotka dwukierunkowa
Wykonanie: Ze stali chromowo-wanadowej, chromowanej. Z tarczą przełączającą. 60 zębów, kąt zadziałania 6°.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 58250020 |
| EAN | 4018754034536 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Czworokąt napędowy | 1/2 cal |
| maks. moment obrotowy | 300 N·m |
| Chwyt | 14 x 18 mm |
| Średnica | 25,0 mm |
| Symbol | 735/20 |
| Waga | 0,317 kg |
|---|---|
| Wymiary | 115 × 55 × 50 mm |







