Frez trzpieniowy z węglika spiek kulisty PFERD
Frezy trzpieniowe ze stopów twardych (wirnikowe)
Producent:
SKU:
8225320010
EAN:
4007220046838
Produkt marki PFERD posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8225320010 określony jako Frez trzpieniowy z węglika spiek kulisty Pferd
Dostępność:
Na stanie
129,34 zł brutto 105,15 zł netto
Na stanie
Frez trzpieniowy z węglika spiek kulisty PFERD 8225320010
Opis
Frez trzpieniowy ze stopów twardych DIN 8032/8033, kształt kulisty KUD, uzębienie 3, Rüggeberg
Frezy wirnikowe, chwyt Ø 6 mm
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8225320010 |
| EAN | 4007220046838 |
| Producent | PFERD |
| Kształt | KUD 0605 |
| Ø główki | 6 mm |
| Długość główki | 5,4 mm |
| Długość całkowita | 45 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Stal | zalecane |
| INOX | zalecane |
| Żeliwo | zalecane |
| Metal nieżelazny, miękki | zalecane |
| Metal nieżelazny, twardy | zalecane |

