Frez trzpieniowy z węglika spiek kulisty PFERD
Frezy trzpieniowe ze stopów twardych (wirnikowe)
Producent:
SKU:
8225310035
EAN:
4007220047224
Produkt marki PFERD posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8225310035 określony jako Frez trzpieniowy z węglika spiek kulisty Pferd
Dostępność:
Na stanie
359,77 zł brutto 292,50 zł netto
Na stanie
Frez trzpieniowy z węglika spiek kulisty PFERD 8225310035
Opis
Frezy trzpieniowe ze stopów twardych DIN 8032/8033, kształt kulisty KUD, uzębienie 3 PLUS, Rüggeberg
Frezy wirnikowe, chwyt Ø 6 mm
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8225310035 |
| EAN | 4007220047224 |
| Producent | PFERD |
| Kształt | KUD 2018 |
| Ø główki | 20 mm |
| Długość główki | 18,0 mm |
| Długość całkowita | 58 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Stal | zalecane |
| INOX | zalecane |
| Żeliwo | zalecane |
| Metale nieżelazne | przydatne w określonych warunkach |
| Metal, żaroodporny | zalecane |


