Frez trzpieniowy z węglika spiek kulisty PFERD
Frezy trzpieniowe ze stopów twardych (wirnikowe)
Producent:
SKU:
8225310015
EAN:
4007220046883
Produkt marki PFERD posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8225310015 określony jako Frez trzpieniowy z węglika spiek kulisty Pferd
Dostępność:
Na stanie
146,07 zł brutto 118,76 zł netto
Na stanie
Frez trzpieniowy z węglika spiek kulisty PFERD 8225310015
Opis
Frezy trzpieniowe ze stopów twardych DIN 8032/8033, kształt kulisty KUD, uzębienie 3 PLUS, Rüggeberg
Frezy wirnikowe, chwyt Ø 6 mm
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8225310015 |
| EAN | 4007220046883 |
| Producent | PFERD |
| Kształt | KUD 0807 |
| Ø główki | 8 mm |
| Długość główki | 7,0 mm |
| Długość całkowita | 47 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Stal | zalecane |
| INOX | zalecane |
| Żeliwo | zalecane |
| Metale nieżelazne | przydatne w określonych warunkach |
| Metal, żaroodporny | zalecane |


