Frez trzpieniowy z węglika spiek kulisty PFERD
Frezy trzpieniowe ze stopów twardych (wirnikowe)
Producent:
SKU:
8225360005
EAN:
4007220046807
Produkt marki PFERD posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8225360005 określony jako Frez trzpieniowy z węglika spiek kulisty Pferd
Dostępność:
Na stanie
135,65 zł brutto 110,28 zł netto
Na stanie
Frez trzpieniowy z węglika spiek kulisty PFERD 8225360005
Opis
Frez trzpieniowy ze stopów twardych DIN 8032/8033, kształt kulisty KUD, uzębienie 5, Rüggeberg
Frezy wirnikowe, chwyt Ø 6 mm
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8225360005 |
| EAN | 4007220046807 |
| Producent | PFERD |
| Kształt | KUD 0403 |
| Ø główki | 4 mm |
| Długość główki | 3,6 mm |
| Długość całkowita | 45 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Stal | zalecane |
| INOX | zalecane |
| Metal nieżelazny, twardy | zalecane |
| Metal, żaroodporny | zalecane |

