Frez trzpieniowy z węglika spiek kulisty PFERD
Frezy trzpieniowe ze stopów twardych (wirnikowe)
Producent:
SKU:
8225340015
EAN:
4007220046906
Produkt marki PFERD posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8225340015 określony jako Frez trzpieniowy z węglika spiek kulisty Pferd
Dostępność:
Brak w magazynie
240,95 zł brutto 195,89 zł netto
Brak w magazynie
Frez trzpieniowy z węglika spiek kulisty PFERD 8225340015
Opis
Frez trzpieniowy ze stopów twardych DIN 8032/8033, kształt kulisty KUD, uzębienie 4, Rüggeberg
Frezy wirnikowe, chwyt Ø 6 mm
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8225340015 |
| EAN | 4007220046906 |
| Producent | PFERD |
| Kształt | KUD 0807 |
| Ø główki | 8 mm |
| Długość główki | 7,0 mm |
| Długość całkowita | 47 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Stal | zalecane |
| INOX | zalecane |
| Metal nieżelazny, twardy | zalecane |
| Metal, żaroodporny | zalecane |

