PFERD Frez HSS stożek ostry G 6mm 12x25mm
Frezy stożkowe
Producent:
SKU:
8226360015
EAN:
4007220059296
Produkt marki PFERD posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8226360015 określony jako PFERD Frez HSS stożek ostry G 6mm 12x25mm
Dostępność:
Na stanie
122,09 zł brutto 99,26 zł netto
Na stanie
PFERD Frez HSS stożek ostry G 6mm 12x25mm 8226360015
Opis
Frezy trzpieniowe HSS – chwyt Ø 6 mm, kształt stożkowy G, uzębienie 3
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8226360015 |
| EAN | 4007220059296 |
| Producent | PFERD |
| Kształt | G 1225 |
| Ø główki | 12 mm |
| Długość główki | 25 mm |
| Kąt | 27° |
| Długość całkowita | 65 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Stal | zalecane |
| Żeliwo | zalecane |

