Frez trzpieniowy HSS kulisty F 0605 3 6mm 6×5,4mm Pferd
Frezy kuliste
Producent:
SKU:
8226300010
EAN:
4007220059029
Produkt marki PFERD posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8226300010 określony jako Frez trzpieniowy HSS kulisty F 0605 3 6mm 6×5,4mm Pferd
Dostępność:
Na stanie
67,81 zł brutto 55,13 zł netto
Na stanie
Frez trzpieniowy HSS kulisty F 0605 3 6mm 6×5,4mm Pferd 8226300010
Opis
Frez trzpieniowy HSS – chwyt Ø 6 mm, kształt kulisty F, uzębienie 3
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8226300010 |
| EAN | 4007220059029 |
| Producent | PFERD |
| Kształt | F 0605 |
| Ø główki | 6 mm |
| Długość główki | 5,4 mm |
| Długość całkowita | 55 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Stal | zalecane |
| Żeliwo | zalecane |


