Frez trzpieniowy HSS do obróbki metali lekkich 120 Pferd
8226420010
4007220057926
Produkt marki PFERD posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8226420010 określony jako Frez trzpieniowy HSS do obróbki metali lekkich 120 Pferd
Na stanie
224,56 zł brutto 182,57 zł netto
Na stanie
Frez trzpieniowy HSS do obróbki metali lekkich 120 Pferd 8226420010
Opis
Wykonanie: ze specjalnym uzębieniem i gwintem wewnętrznym M10, do trzpieni mocujących z chwytem Ø 6 mm lub 8 mm (nr zamów. 2644).
Zastosowanie: do gratowania aluminium i metali nieżelaznych.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8226420010 |
| EAN | 4007220057926 |
| Producent | PFERD |
| Oznaczenie | HSS 120 |
| Ø główki | 20 mm |
| Długość główki | 45 mm |
| Długość całkowita | 54 mm |
| Wykonanie | * Z łamaczem wióra. |
| Stal | zalecane |
| Żeliwo | zalecane |
Podobne produkty
-
Frezy do gwintów
Frez do gwintów TMCSP VHMTiCN chwyt HA 2xD chłodz. wew. M3 GÜHRING
0 out of 5(0)Frez do gwintów wewnętrznych TMC SP wykonany z pełnowęglika z wewnętrznym doprowadzeniem chłodziwa. Przeznaczony do frezowania gwintów metrycznych M3, zarówno prawych, jak i lewych, według DIN 13.
SKU: 8218910003 -
Frezy do gwintów
Frez do gwintów TMUSP VHMTiCN chwyt HA 1,5xD chłodz. wew. M14 GÜHRING
0 out of 5(0)Frez do gwintów wewnętrznych, pełnowęglikowy, z wewnętrznym doprowadzaniem chłodziwa, przeznaczony do frezowania gwintów metrycznych M14. Posiada prawoskrętne rowki 27 oraz długość części skrawającej 25,0 mm.
SKU: 8218880014

