Frez trzpieniowy HSS cylindryczny A 1225ST 1 6mm 12x25mm Pferd
Frezy cylindryczne
Producent:
SKU:
8226100030
EAN:
4007220058701
Produkt marki PFERD posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8226100030 określony jako Frez trzpieniowy HSS cylindryczny A 1225ST 1 6mm 12x25mm Pferd
Dostępność:
Na stanie
122,55 zł brutto 99,63 zł netto
Na stanie
Frez trzpieniowy HSS cylindryczny A 1225ST 1 6mm 12x25mm Pferd 8226100030
Opis
Frez trzpieniowy HSS –- Ø trzpienia 6 mm, kształt cylindryczny A, z uzębieniem czołowym, uzębienie 1
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8226100030 |
| EAN | 4007220058701 |
| Producent | PFERD |
| Kształt | A 1225 ST |
| Ø główki | 12 mm |
| Długość główki | 25 mm |
| Długość całkowita | 65 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| INOX | zalecane |
| Aluminium | zalecane |
| Metale nieżelazne | zalecane |
| Tworzywo sztuczne/tworzywo sztuczne wzmacniane włóknem szklanym | zalecane |
| Drewno | zalecane |

