Frez trzpieniowy cylindr z uzeb. czołowym 1225 5 6mm 12x25mm ze stopow tward. Pferd
Frezy trzpieniowe ze stopów twardych (wirnikowe)
Producent:
SKU:
8225160030
EAN:
4007220045237
Produkt marki PFERD posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8225160030 określony jako Frez trzpieniowy cylindr z uzeb. czołowym 1225 5 6mm 12x25mm ze stopow tward. Pferd
Dostępność:
Na stanie
274,19 zł brutto 222,92 zł netto
Na stanie
Frez trzpieniowy cylindr z uzeb. czołowym 1225 5 6mm 12x25mm ze stopow tward. Pferd 8225160030
Opis
Frez trzpieniowy ze stopów twardych DIN 8032/8033, kształt cylindryczny ZYA-S, z uzębieniem czołowym, uzębienie 5, Rüggeberg
Frezy wirnikowe, chwyt Ø 6 mm
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8225160030 |
| EAN | 4007220045237 |
| Producent | PFERD |
| Kształt | ZYA-S 1225 |
| Ø główki | 12 mm |
| Długość główki | 25 mm |
| Długość całkowita | 65 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Stal | zalecane |
| INOX | zalecane |
| Metal nieżelazny, twardy | zalecane |
| Metal, żaroodporny | zalecane |


