Frez trzpieniowy cylindr z uzeb. czołowym 1020 4 6mm 10x20mm ze stopow tward. Pferd
Frezy trzpieniowe ze stopów twardych (wirnikowe)
Producent:
SKU:
8225140025
EAN:
4007220045336
Produkt marki PFERD posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8225140025 określony jako Frez trzpieniowy cylindr z uzeb. czołowym 1020 4 6mm 10x20mm ze stopow tward. Pferd
Dostępność:
Brak w magazynie
362,82 zł brutto 294,98 zł netto
Brak w magazynie
Frez trzpieniowy cylindr z uzeb. czołowym 1020 4 6mm 10x20mm ze stopow tward. Pferd 8225140025
Opis
Frez trzpieniowy ze stopów twardych DIN 8032/8033, kształt cylindryczny ZYA-S, z uzębieniem czołowym, uzębienie 4, Rüggeberg
Frezy wirnikowe, chwyt Ø 6 mm
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8225140025 |
| EAN | 4007220045336 |
| Producent | PFERD |
| Kształt | ZYA-S 1020 |
| Ø główki | 10 mm |
| Długość główki | 20 mm |
| Długość całkowita | 60 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Stal | zalecane |
| INOX | zalecane |
| Metal nieżelazny, twardy | zalecane |
| Metal, żaroodporny | zalecane |

