Frez trzpieniowy cylindr z uzeb. czołowym 0820 5 6mm 8x20mm ze stopow tward. Pferd
Frezy trzpieniowe ze stopów twardych (wirnikowe)
Producent:
SKU:
8225160015
EAN:
4007220045053
Produkt marki PFERD posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8225160015 określony jako Frez trzpieniowy cylindr z uzeb. czołowym 0820 5 6mm 8x20mm ze stopow tward. Pferd
Dostępność:
Na stanie
195,37 zł brutto 158,84 zł netto
Na stanie
Frez trzpieniowy cylindr z uzeb. czołowym 0820 5 6mm 8x20mm ze stopow tward. Pferd 8225160015
Opis
Frez trzpieniowy ze stopów twardych DIN 8032/8033, kształt cylindryczny ZYA-S, z uzębieniem czołowym, uzębienie 5, Rüggeberg
Frezy wirnikowe, chwyt Ø 6 mm
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8225160015 |
| EAN | 4007220045053 |
| Producent | PFERD |
| Kształt | ZYA-S 0820 |
| Ø główki | 8 mm |
| Długość główki | 20 mm |
| Długość całkowita | 60 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Stal | zalecane |
| INOX | zalecane |
| Metal nieżelazny, twardy | zalecane |
| Metal, żaroodporny | zalecane |

