Frez trzpieniowy 0616,stal nier. 6mm 6x16mm ze stopow tward. cylindr Pferd
Frezy trzpieniowe ze stopów twardych (wirnikowe)
Producent:
SKU:
8225090010
EAN:
4007220900499
Produkt marki PFERD posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8225090010 określony jako Frez trzpieniowy 0616,stal nier. 6mm 6x16mm ze stopow tward. cylindr Pferd
Dostępność:
Na stanie
162,84 zł brutto 132,39 zł netto
Na stanie
Frez trzpieniowy 0616,stal nier. 6mm 6x16mm ze stopow tward. cylindr Pferd 8225090010
Opis
Kształt cylindryczny ZYA, bez uzębienia czołowego, INOX
Frezy wirnikowe, chwyt Ø 6 mm
Wykonanie: uzębienie INOX do ekstremalnie wysokiej wydajności skrawania stali austenitycznych, stali nierdzewnych i kwasoodpornych przy niewielkiej ilości wytwarzanego ciepła. Niski poziom hałasu i wibracji.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8225090010 |
| EAN | 4007220900499 |
| Producent | PFERD |
| Kształt | ZYA 0616 |
| Ø główki | 6 mm |
| Długość główki | 16 mm |
| Długość całkowita | 55 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| INOX | zalecane |
| Metale nieżelazne | zalecane |

