Frez trzpieniowy ze stopow twardych cylindr 1225 3PLUS 6mm 12x25mm Pferd
Frezy trzpieniowe ze stopów twardych (wirnikowe)
Producent:
SKU:
8225010030
EAN:
4007220045695
Produkt marki PFERD posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8225010030 określony jako Frez trzpieniowy ze stopow twardych cylindr 1225 3PLUS 6mm 12x25mm Pferd
Dostępność:
Na stanie
251,33 zł brutto 204,33 zł netto
Na stanie
Frez trzpieniowy ze stopow twardych cylindr 1225 3PLUS 6mm 12x25mm Pferd 8225010030
Opis
Frez trzpieniowy ze stopów twardych DIN 8032/8033, kształt cylindryczny ZYA, bez uzębienia czołowego, uzębienie C, Format
Frezy wirnikowe, chwyt Ø 6 mm
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8225010030 |
| EAN | 4007220045695 |
| Producent | PFERD |
| Kształt | ZYA 1225 |
| Ø główki | 12 mm |
| Długość główki | 25 mm |
| Długość całkowita | 65 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Stal | zalecane |
| INOX | zalecane |
| Żeliwo | zalecane |
| Metale nieżelazne | przydatne w określonych warunkach |
| Metal, żaroodporny | zalecane |


