Frez trzpieniowy z węglika spiekanego kulisty 0807 stal nierdzewna 6mm 8x7mm PFERD
Frezy trzpieniowe ze stopów twardych (wirnikowe)
Producent:
SKU:
8225410015
EAN:
4007220952269
Produkt marki PFERD posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8225410015 określony jako Frez trzpieniowy z węglika spiekanego kulisty 0807 stal nierdzewna 6mm 8x7mm Pferd
Dostępność:
Na stanie
173,09 zł brutto 140,72 zł netto
Na stanie
Frez trzpieniowy z węglika spiekanego kulisty 0807 stal nierdzewna 6mm 8x7mm PFERD 8225410015
Opis
Frez trzpieniowy ze stopów twardych DIN 8032/8033, kształt kulisty KUD, uzębienie INOX
Frezy wirnikowe, chwyt Ø 6 mm
Wykonanie: uzębienie INOX do ekstremalnie wysokiej wydajności skrawania stali austenitycznych, stali nierdzewnych i kwasoodpornych przy niewielkiej ilości wytwarzanego ciepła. Niski poziom hałasu i wibracji.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8225410015 |
| EAN | 4007220952269 |
| Producent | PFERD |
| Kształt | KUD 0807 |
| Ø główki | 8 mm |
| Długość główki | 7,0 mm |
| Długość całkowita | 47 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| INOX | zalecane |
| Metale nieżelazne | zalecane |






