Frez trzp. ze stopow twar. lukowy ostry 1020 4 6mm 10x20mm PFERD
Frezy trzpieniowe ze stopów twardych (wirnikowe)
Producent:
SKU:
8225460010
EAN:
4007220048061
Produkt marki PFERD posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8225460010 określony jako Frez trzp. ze stopow twar. lukowy ostry 1020 4 6mm 10x20mm Pferd
Dostępność:
Brak w magazynie
387,13 zł brutto 314,74 zł netto
Brak w magazynie
Frez trzp. ze stopow twar. lukowy ostry 1020 4 6mm 10x20mm PFERD 8225460010
Opis
Frez trzpieniowy ze stopów twardych DIN 8032/8033, o kształcie łukowym ostrym SPG, uzębienie 4, Rüggeberg
Frezy wirnikowe, chwyt Ø 6 mm
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8225460010 |
| EAN | 4007220048061 |
| Producent | PFERD |
| Kształt | SPG 1020 |
| Ø główki | 10 mm |
| Długość główki | 20 mm |
| Długość całkowita | 60 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Stal | zalecane |
| INOX | zalecane |
| Metal nieżelazny, twardy | zalecane |
| Metal, żaroodporny | zalecane |

