Frez trzp. ze stopow twar. kulisto-walcowy 0413 3PLUS 6mm 4x13mm Pferd
Frezy trzpieniowe ze stopów twardych (wirnikowe)
Producent:
SKU:
8225210005
EAN:
4007220046173
Produkt marki PFERD posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8225210005 określony jako Frez trzp. ze stopow twar. kulisto-walcowy 0413 3PLUS 6mm 4x13mm Pferd
Dostępność:
Na stanie
154,09 zł brutto 125,28 zł netto
Na stanie
Frez trzp. ze stopow twar. kulisto-walcowy 0413 3PLUS 6mm 4x13mm Pferd 8225210005
Opis
Frezy trzpieniowe ze stopów twardych DIN 8032/8033, kształt kulisto-walcowy WRC, uzębienie 3, PLUS, Rüggeberg
Frezy wirnikowe, chwyt Ø 6 mm
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8225210005 |
| EAN | 4007220046173 |
| Producent | PFERD |
| Kształt | WRC 0413 |
| Ø główki | 4 mm |
| Długość główki | 13 mm |
| Długość całkowita | 55 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Stal | zalecane |
| INOX | zalecane |
| Żeliwo | zalecane |
| Metale nieżelazne | przydatne w określonych warunkach |
| Metal, żaroodporny | zalecane |

