Zestaw folii metalowych x10Bl/P 50x300x0,05mm
Folie metalowe
Producent:
SKU:
8245010050
EAN:
4250760503167
Folia metalowa wykonana ze stali, o grubości 0,05 mm, długości 300 mm i szerokości 50 mm. Produkt charakteryzuje się tolerancją T3 mm.
Dostępność:
Na stanie
96,85 zł brutto 78,74 zł netto
Oszczędzasz:
12,34 zł
Na stanie
Zestaw folii metalowych x10Bl/P 50x300x0,05mm 8245010050
Opis
Folia metalowa, ze stali
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8245010050 |
| EAN | 4250760503167 |
| Producent | h + s Präzisionsfolie |
| Grubość | 0,05 mm |
| Długość | 300 mm |
| Szerokość | 50 mm |
| Tolerancja | T3 mm |
SKU: 8245010050
Kategoria: Folie metalowe
Tagi: 10bl/p, 50x300x0,05mm, arkusz., folie, folii, h+s, metalowe, metalowe,w, metalowych,, narzedzia, pomiarowe, x10bl/p, zestaw






