Za pomocą stołowej piły tarczowej można z łatwością piłować wiele materiałów, takich jak płyty drewniane lub laminat. Elektronarzędzie do obróbki drewna nadaje się również do cięcia listew lub desek drewnianych. Dzięki zamocowaniu piły do stołu, narzędzie umożliwia wykonywanie bardzo precyzyjnych cięć z dużą prędkością. Ponadto można łatwo wymienić brzeszczot. W naszym sklepie z narzędziami buythis.pl oferujemy różne warianty modeli pilarek stołowych renomowanych producentów, takich jak Bosch, Ryobi czy Makita, z których każda charakteryzuje się bardzo dobrą jakością wykonania i szerokim zakresem opcji regulacji. Oznacza to, że prace związane z piłowaniem można zawsze wykonywać wyjątkowo wygodnie i wydajnie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Piła stołowa do wielu zadań

Zamawiając pilarkę, można wybierać spośród modeli o różnych wymiarach stołu, a także wartościach wysokości cięcia i prędkości obrotowej biegu jałowego. Oferujemy również urządzenia o różnych średnicach brzeszczotów. Dostępne są na przykład stołowe piły tarczowe z wytrzymałą metalową podstawą. Modele z tej serii produktów posiadają praktyczne funkcje, takie jak chowany bez użycia narzędzi klin do wykonywania ukrytych cięć lub samoregulujące się listwy progowe do szczególnie precyzyjnego cięcia. Dostępne są również pilarki, które posiadają różne funkcje zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa podczas pracy z piłą. Na przykład oferujemy modele z ogranicznikiem prądu rozruchowego i zabezpieczeniem przed przeciążeniem.

Piła stołowa z przyłączem do odsysania

Jeżeli chcesz wykonywać prace związane z piłowaniem przy jak najmniejszym zapyleniu, warto kupić sprzęt wyposażony w przyłącze do odsysania pyłu. W naszym sklepie internetowym można również zamówić modele wyposażone w dwa złącza. Znajdują się one na masce ochronnej i z tyłu urządzenia. Oferujemy również zestawy składające się z piły tarczowej i odkurzacza. Dostępne są między innymi odkurzacze z dopuszczeniem do pracy z pyłem oraz z półautomatycznym systemem oczyszczania filtra, który można włączać podczas przerw w pracy. Szczególnie elastycznie można pracować z pilarkami stołowymi, które umożliwiają łatwe poszerzanie i wydłużanie stołu. Umożliwia to bezpieczne cięcie nawet większych elementów drewnianych, jeśli zachodzi taka potrzeba. Modele z wysuwanymi stołami są dostępne na przykład ze zintegrowanymi wózkami przesuwnymi i silnikami o dużej mocy z hamulcem silnikowym.

Pilarki tarczowe stołowe

Jeśli szukasz stołowej piły tarczowej z szeroką gamą akcesoriów, to w naszym sklepie z łatwością znajdziesz to, czego szukasz. Oferujemy modele, których zakres dostawy obejmuje miejsce na dodatkową tarczę pilarską, a także kątownik i popychacz, które umożliwiają przechowywanie akcesoriów bezpośrednio przy obudowie. Oznacza to, że przybory są zawsze pod ręką. Oczywiście akcesoria do pilarki tarczowej, takie jak adapter odciągowy lub maska ochronna, można również kupić oddzielnie. Można również zamówić szczęki mocujące lub tarcze pilarskie o różnych średnicach i szerokościach cięcia.

Pilarki tarczowe do użytku na zewnętrz

Nasze piły nadają się do stosowania na zewnątrz, na placu budowy, ze względu na szczególnie wysoką odporność na warunki atmosferyczne. Na przykład solidne piły są dostępne z bryzgoszczelnym wyłącznikiem i silnikiem oraz ze stołami do pił wykonanymi z ocynkowanej blachy stalowej. Ta ostatnia cecha produktu ma tę zaletę, że stół jest zabezpieczony przed korozją przez cynkowanie. Można również zamówić modele z zabezpieczeniem przed ponownym rozruchem, które zapobiega niezamierzonemu uruchomieniu po przerwie w zasilaniu.