Czujnik zegarowy cyfrowy MarCator 0,0005/12,5 mm 1086WR MAHR
8242460090
4059192014582
Cyfrowy czujnik zegarowy o klasie ochrony IP54, z trzpieniem mocującym i pomiarowym ze stali nierdzewnej. Wyposażony w zintegrowaną łączność bezprzewodową oraz różne wyjścia danych, w tym RS232, USB i Digimatic.
Brak w magazynie
2727,73 zł brutto 2217,67 zł netto
Brak w magazynie
Czujnik zegarowy cyfrowy MarCator 0,0005/12,5 mm 1086WR MAHR 8242460090
Opis
Wykonanie: trzpień mocujący i trzpień pomiarowy ze stali nierdzewnej, hartowanej. Wysokość znaków wyświetlacza LCD 11 mm, element obsługi i wyświetlacz obracalny o 280°. Z wymienną końcówką pomiarową M2,5. Trzpień mocujący o średnicy 8 mm, nakładka ochronna na końcówce pomiarowej. Z radiowym wyjściem danych, RS232, USB i Digimatic. Dostawa z baterią CR2450, 3 V.
Funkcje: automatyczne włączanie i wyłączanie, przełączanie mm/cale, automatyczne włączanie przez przesunięcie przycisku, blokada przycisków dla ustawionej pozycji zerowej, brak konieczności zerowania po włączeniu (system Absolut), wprowadzanie tolerancji, ABS (przełączenie z pomiaru względnego na bezwzględny), reset (zerowanie) możliwy w każdej pozycji, zmiana kierunku liczenia, funkcja preset (wstępne ustawienie wartości pomiarowej), z przestawną wartością podziałki skali kreskowej.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8242460090 |
| EAN | 4059192014582 |
| Producent | Mahr |
| Zakres pomiaru | 12,5 mm |
| Odczyt | 0,0005 mm |
| Ø obudowy | 60,5 mm |
| Dokładność | 0,004 mm |






