Czujnik zeg. precyz. M2T numeracja w kier. przeciwnym do ruchu wskaz. zegaraKÄFER
Czujniki zegarowe
Producent:
SKU:
8242030015
EAN:
4031452102253
Produkt marki Käfer posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8242030015 określony jako Czujnik zeg. precyz. M2T numeracja w kier. przeciwnym do ruchu wskaz. zegaraKÄFER
Dostępność:
Na stanie
352,58 zł brutto 286,65 zł netto
Na stanie
Czujnik zeg. precyz. M2T numeracja w kier. przeciwnym do ruchu wskaz. zegaraKÄFER 8242030015
Opis
Czujnik zegarowy, Käfer
Wykonanie: solidna metalowa obudowa, trzpień pomiarowy i trzpień mocujący (średnica 8 mm h6) są hartowane, szlifowane, wykonane ze stali nierdzewnej. Dostawa w kasecie z tworzywa sztucznego.
Uwaga: pasujące końcówki pomiarowe M2,5 dostępne na zapytanie.
Zerowanie czujnika przez obrót tarczy, dwa przestawne znaczniki tolerancji.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8242030015 |
| EAN | 4031452102253 |
| Producent | Käfer |
| Zakres pomiaru | 10 mm |
| Wariant | numeracja w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara |
| Odczyt | 0,01 mm |
| Ø obudowy | 58 mm |
| 1 obrót wskazówki | 1,0 mm |






