Czop prowadzący wielkość 2 12,0mm GFS
Pogłębiacze i czopy prowadzące
Producent:
SKU:
8214911200
EAN:
4033591016699
Produkt marki GfS posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8214911200 określony jako Czop prowadzący wielkość 2 12,0mm GFS
Dostępność:
Pozostało tylko: 2
169,83 zł brutto 138,07 zł netto
Pozostało tylko: 2
Czop prowadzący wielkość 2 12,0mm GFS 8214911200
Opis
Czop prowadzący – wielkość 2
Wykonanie: hartowany i szlifowany. Pogłębiacz i czop są mocowane śrubami, przy czym pogłębiacz jest dodatkowo zabezpieczony przed przemieszczeniem się za pomocą trzpienia.
Zastosowanie: do pogłębień wg DIN, jak również do odpowiednich kombinacji czopu i pogłębiacza do otworów stopniowanych lub pogłębień poza normą.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8214911200 |
| EAN | 4033591016699 |
| Producent | GfS |
| Wykonanie | Stały, bez chłodzenia wewnętrznego |
| Ø czopu (e 8) D | 12 mm |
| Ø chwytu MK/mm | 10 mm |
| Długość całkowita | 105 mm |
| Długość główki | 18 mm |