Czop prowadzący wielkość 1 8,0mm GFS
Pogłębiacze i czopy prowadzące
Producent:
SKU:
8214870800
EAN:
4033591016422
Produkt marki GfS posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8214870800 określony jako Czop prowadzący wielkość 1 8,0mm GFS
Dostępność:
Na stanie
117,67 zł brutto 95,67 zł netto
Na stanie
Czop prowadzący wielkość 1 8,0mm GFS 8214870800
Opis
Czop prowadzący – wielkość 1
Wykonanie: hartowany i szlifowany. Pogłębiacz i czop są mocowane śrubami, przy czym pogłębiacz jest dodatkowo zabezpieczony przed przemieszczeniem się za pomocą trzpienia.
Zastosowanie: do pogłębień wg DIN, jak również do odpowiednich kombinacji czopu i pogłębiacza do otworów stopniowanych lub pogłębień poza normą.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8214870800 |
| EAN | 4033591016422 |
| Producent | GfS |
| Wykonanie | Stały, bez chłodzenia wewnętrznego |
| Ø czopu (e 8) D | 8 mm |
| Ø chwytu MK/mm | 6 mm |
| Długość całkowita | 79 mm |
| Długość główki | 15 mm |