Czop prowadzący wielkość 1 7,6mm GFS
Pogłębiacze i czopy prowadzące
Producent:
SKU:
8214870760
EAN:
4033591016385
Produkt marki GfS posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8214870760 określony jako Czop prowadzący wielkość 1 7,6mm GFS
Dostępność:
Brak w magazynie
110,51 zł brutto 89,85 zł netto
Brak w magazynie
Czop prowadzący wielkość 1 7,6mm GFS 8214870760
Opis
Czop prowadzący – wielkość 1
Wykonanie: hartowany i szlifowany. Pogłębiacz i czop są mocowane śrubami, przy czym pogłębiacz jest dodatkowo zabezpieczony przed przemieszczeniem się za pomocą trzpienia.
Zastosowanie: do pogłębień wg DIN, jak również do odpowiednich kombinacji czopu i pogłębiacza do otworów stopniowanych lub pogłębień poza normą.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8214870760 |
| EAN | 4033591016385 |
| Producent | GfS |
| Wykonanie | Stały, bez chłodzenia wewnętrznego |
| Ø czopu (e 8) D | 7,6 mm |
| Ø chwytu MK/mm | 6 mm |
| Długość całkowita | 79 mm |
| Długość główki | 15 mm |