Czop prowadzący chłodzenie wewnętrzne wielkość 2 17mm GFS
Pogłębiacze i czopy prowadzące
Producent:
SKU:
8214911700
EAN:
4033591016798
Produkt marki GfS posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8214911700 określony jako Czop prowadzący chłodzenie wewnętrzne wielkość 2 17mm GFS
Dostępność:
Pozostało tylko: 2
200,83 zł brutto 163,28 zł netto
Pozostało tylko: 2
Czop prowadzący chłodzenie wewnętrzne wielkość 2 17mm GFS 8214911700
Opis
Czop prowadzący – wielkość 2
Wykonanie: hartowany i szlifowany. Pogłębiacz i czop są mocowane śrubami, przy czym pogłębiacz jest dodatkowo zabezpieczony przed przemieszczeniem się za pomocą trzpienia.
Zastosowanie: do pogłębień wg DIN, jak również do odpowiednich kombinacji czopu i pogłębiacza do otworów stopniowanych lub pogłębień poza normą.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8214911700 |
| EAN | 4033591016798 |
| Producent | GfS |
| Wykonanie | Obrotowy, z chłodzeniem wewnętrznym |
| Ø czopu (e 8) D | 17 mm |
| Ø chwytu MK/mm | 10 mm |
| Długość całkowita | 105 mm |
| Długość główki | 18 mm |