Czop prowadzący chłodzenie wewnętrzne wielkość 1 16mm GFS
Pogłębiacze i czopy prowadzące
Producent:
SKU:
8214871600
EAN:
4033591016637
Produkt marki GfS posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8214871600 określony jako Czop prowadzący chłodzenie wewnętrzne wielkość 1 16mm GFS
Dostępność:
Brak w magazynie
150,26 zł brutto 122,16 zł netto
Brak w magazynie
Czop prowadzący chłodzenie wewnętrzne wielkość 1 16mm GFS 8214871600
Opis
Czop prowadzący – wielkość 1
Wykonanie: hartowany i szlifowany. Pogłębiacz i czop są mocowane śrubami, przy czym pogłębiacz jest dodatkowo zabezpieczony przed przemieszczeniem się za pomocą trzpienia.
Zastosowanie: do pogłębień wg DIN, jak również do odpowiednich kombinacji czopu i pogłębiacza do otworów stopniowanych lub pogłębień poza normą.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8214871600 |
| EAN | 4033591016637 |
| Producent | GfS |
| Wykonanie | Obrotowy, z chłodzeniem wewnętrznym |
| Ø czopu (e 8) D | 16 mm |
| Ø chwytu MK/mm | 6 mm |
| Długość całkowita | 79 mm |
| Długość główki | 15 mm |