Chwytak giętki z magnesem MINI, do 270g, długość 500 mm fi 5 mm STAHLWILLE
Chwytaki
Producent:
SKU:
77260027
EAN:
4018754104376
Chwytak giętki z magnesem o długości 500 mm i średnicy 5 mm. Siła ciągnąca wynosi 270 g, a maksymalna temperatura pracy to 80° C.
Dostępność:
Na stanie
29,52 zł brutto 24,00 zł netto
Oszczędzasz:
1,23 zł
Na stanie
Chwytak giętki z magnesem MINI, do 270g, długość 500 mm fi 5 mm STAHLWILLE 77260027
Opis
Chwytak magnetyczny Siła ciągnąca 270 1) g Sr.5mm Dl.500mm
- utrata przyczepności powyżej 80° C
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 77260027 |
| Nr katalogowy | 12600 270 G MAGNETHEBER MINI |
| EAN | 4018754104376 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 30 g |
| L | 500 mm |
| Średnica (mm) | 5 mm |
| Trakcja | 270 g |
| Waga | 0,035 kg |
|---|---|
| Wysyłka | 1 |






