Oryginalne produkty
z polskiej dystrybucji

Darmowa wysyłka
zamówień od 250zł

Szybka wysyłka
w ciągu 1-4 dni

Promocyjne ceny
wielu produktów

buythis.pl – narzędzia profesjonalne

Dostarczamy niezawodne narzędzia sprawdzonych marek, objęte pełną gwarancją producenta. Wysyłka realizowana jest z w ciągu kilku dni roboczych.

Narzędzia warsztatowe


Produkty w promocji

Elektronarzędzia

Narzędzie lutownicze i spawalnicze

buythis.pl to sklep internetowy, który oferuje szeroki wybór narzędzi ręcznych, elektrycznych i spalinowych. Znajdziesz tu wszystko, co jest niezbędne w warsztacie, od młotków, szlifierki, wkrętarek, wiertarek, aż po piły, szczypce, klucze, noże i narzędzia ogrodowe. Ponadto, w swojej ofercie posiadamy szeroki wybór akcesoriów i osprzętu, takich jak wytrzymałe narzędzia warsztatowe, uchwyty i stelaże do magazynowania, zamocowania i transportu, a także produkty do zastosowania w domu i ogrodzie.

Sklepie oferuje produkty z kategorii narzędzia ręczne, elektronarzędzia, narzędzia warsztatowe, narzędzia pomiarowe, narzędzia ogrodnicze, a także akcesoria i artykuły do prac remontowych. W buythis.pl znaleźć można również narzędzia pneumatyczne, baterie i akumulatory do narzędzi. Elektronarzędzia takiej jak wkrętarki, młoty udarowe, szlifierki, piły, wiertarki, piły ukosowe.

Wyposaż swój warsztat serwisowy dzięki naszej szerokiej ofercie narzędzi ręcznych, jak np. klucze, wkrętaki, szczypce oraz dedykowane rozwiązania specjalnie dla motoryzacji – przy wymianie filtra oleju, klocków hamulcowych czy też sworznia w zawieszeniu samochodu. Oferujemy akcesoria do narzędzi, takie jak taśmy ścierne, tarcze tnące i ścierne, brzeszczoty, wiertła czy otwornice.

W naszej ofercie znajdziesz również wiele artykułów do prac remontowych, jak np. lakiery, farby, narzędzia tapicerskie, narzędzia do cięcia, narzędzia do szlifowania, narzędzia do dziurkowania, narzędzia i osprzęt do nitowania. Uzupełnieniem szerokiej oferty sklepu są produkty z branży ogrodniczej – między innymi nożyce, kosiarki, glebogryzarki, sekatory, łopaty, grabie, narzędzia ogrodowe wielu znanych i cenionych marek. buythis.pl to jeden z najlepszych sklepów internetowych z narzędziami, w którym możesz łatwo znaleźć szeroką gamę narzędzi dostępną w jednym miejscu.